TELP1.5ZZ TEL-KABEL Pun presek provodnik P-1.5 žuto-zeleni
30,00 rsd
Proizvođač: TEL-KABEL
Radni napon: 450V/750V
Broj žila: 1
Presek provodnika: 1.5mm²
Konstrukcija provodnika: Pun
Materijal provodnika: Bakar
Prečnik: 2.7mm
Boja: Žuta-Zelena
Namena: Pun presek provodnik. Alternativni naziv H07V-U
Standard: SRPS EN 50525-2-31
Otpornost prema gorenju: SRPS EN 60332-1-2
Nazivni napon: Uo/U 450/750 V
Opseg radne temperature: -30°C do +70°C
Opseg temperature pri polaganju: +5°C do +50°C
Konstrukcija: Provodnik – žica punog preseka klase 1 prema SRPS EN 60228 od 1,5 mm2 do 10 m2
Izolacija: PVC-masa tipa TI 1
TELP1.5ZZ TEL-KABEL pun presek provodnik, poznat i pod oznakom H07V-U, predstavlja standard u elektroinstalacijama za sigurno i trajno polaganje. Ovaj jednožilni provodnik preseka 1.5mm² izrađen je od visokokvalitetnog bakra sa punim presekom (žica), što mu obezbeđuje izuzetnu stabilnost i dugovečnost. Model TELP1.5ZZ TEL-KABEL je dizajniran u prepoznatljivoj žuto-zelenoj boji, koja se prema propisima koristi isključivo za uzemljenje, osiguravajući maksimalnu bezbednost u svakom objektu.