ABLS12VMSC-144W-AMP Avide Mini pojačivač signala za LED trake 144W
299,00 rsd
Proizvođač: Avide
Snaga: 144W
Radni napon: 5-24V
Dimabilnost: Da
IP zaštita: IP20
Boja: Jednobojna
EAN: 5999097914329
Pojačavač signala obavlja svoju funkciju instaliran iza kontrolera i između 2 LED trake.
Instalacija:
ABLS12VMSC-144W-AMP Avide je kompaktno i moćno rešenje dizajnirano da proširi domet i performanse vašeg sistema jednobojne LED rasvete. Ovaj mini pojačivač omogućava kontroleru da upravlja većom količinom LED traka nego što to njegovi fabrički kapaciteti dozvoljavaju, održavajući stabilan intenzitet svetlosti na svim deonicama. Model ABLS12VMSC-144W-AMP Avide podržava radni napon od 5V do 24V i maksimalnu snagu od 144W, što ga čini idealnim za duge instalacije u stambenim ili poslovnim prostorima gde je potrebno izbeći pad napona.