ABBG27CW-18W Avide LED sijalica 18W E27 CW 6400K
299,00 rsd
Proizvođač: Avide
Snaga: 18W
Temperatura boje svetlosti: 6400K
Tip grla: E-27
EAN: 5999097921143
ABBG27CW-18W Avide je snažna i ekonomična LED sijalica dizajnirana da pruži intenzivno osvetljenje uz minimalnu potrošnju energije. Sa snagom od 18W, ova sijalica služi kao efikasna zamena za klasične sijalice velike snage, omogućavajući značajnu uštedu na računima za električnu energiju. Model ABBG27CW-18W Avide emituje hladno belu svetlost od 6400K, što je idealno za prostore koji zahtevaju visoku koncentraciju i dobru vidljivost, poput radionica, garaža, kancelarija ili kuhinja. Zahvaljujući standardnom E27 grlu, ugradnja je brza i jednostavna na većini postojećih rasvetnih tela.
SLIČNI PROIZVODI
LED sijalica ECO LUM E27 12W 1100lm zamena za 100W